Moje fotograficzne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość ze szczególnym uwzględnieniem mojego rodzinnego miasta - Krakowa. Fotografuję zupełnie amatorsko, dla ukojenia nerwów aparatem Canon EOS 550 D.
środa, 29 kwietnia 2009
Odłamany krzyż.

Mały żebrak.

Kiedy do efektywnego wruszania ludzi nie wystarczy muzyka i dziecko, należy dodać jeszcze zwierzaka.

wtorek, 28 kwietnia 2009
Umowny krzyż.
niedziela, 26 kwietnia 2009
Cracovia Maraton.

W niedzielę, 26 kwietnia po raz ósmy w Krakowie rozegrany zostanie bieg na klasycznym dystansie maratońskim 42 km 195 m.

W maratonie weźmie udział ponad 2500 biegaczy z 30 krajów w tym zawodnicy niepełnosprawni na wózkach oraz rolkarze. W tym roku uczestnicy z zagranicy stanowią 17% ogółu zapisanych zawodników.

Uczestnicy tegorocznego Cracovia Maraton pobiegną atestowaną przez PZLA oraz AIMS trasą rozpoczynającą się i kończącą na krakowskich Błoniach w rejonie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Trasa maratonu z Błoń prowadzi ulicami Starego Miasta przez Bramę Floriańską i Rynek Główny, okrąża Wawel, a dalej bulwarami Wisły, alejami Pokoju i Jana Pawła II prowadzi do Nowej Huty i z powrotem na Błonia.

ILE??

W tym tygodniu bawimy się pojęciem ILE. Oto moje propozycje w tym temacie.:)

sobota, 25 kwietnia 2009
Płomienny zachód słońca w Parku Lotników.
Błękitek.

poniedziałek, 20 kwietnia 2009
Światło i cień.

W tym tygodniu bawiliśmy się światłem i cieniem. Oto moje dotychczasowe propozycje w tym temacie - dotychczasowe, bo ciągle nasuwają mi się nowe pomysły. Ciekawe, że początkowo myślałam, że w tym temacie nie mam nic do powiedzenia! :)

Wawelski kwiat. :)
niedziela, 19 kwietnia 2009
Wiosenny Wawel.

Wawel jest piękny o każdej porze roku. Nie sposób mu się oprzeć. :))

 
1 , 2 , 3 , 4